G-Bani lyrics - Te Dua Ft. Crazy Girl

>>> Send Te Dua Ft. Crazy Girl Ringtone to your Cell <<<

G.B. Mirembrema
C.G. Mirembrema
G.B. Spo me merr tė gjumi
C.G. As mua
G.B. Vapa?
C.G. Jo endėrra
G.B. Tė bukura?
C.G. Tė pa arritshmė
G.B. Ti je?
C.G. Crazy girl dhe ti?
G.B. G-Bani

G-Bani - Strofa e parė:
Dėgjo si ėshtė puna si goca dhe ēuna
Mėsuan pėr mua sa shumė qė tė dua
Kėshtu qė thashė nė plazh kur tė pashė
Tek luanje me detin tė hap muhabetin

Ndaj tu afrova dhe tė respektova
Fola mė degjove fole tė dėgjova
S' ishte e vėshtirė por me ty aq i mirė
U tregova ah tė lutem mė ler qė tė futem

Nė zemrėn edhe nė mendjen tėnde
Nė shpresat edhe dėshirat e tua
Kėto mendonja ndėr sa vėshtronja
Plot me ėndėrra ato dy sytė e tua

Por s' mė kuptove nuk mė kuptove
Nga pa siguria se si pushtohem
Dua tė ta them por pendohem
Se si ma bėn zemra kur tė afrohem

Crazy Girl - Refreni:
Si ma bėn zemra kur tė afrohem
Se si ma bėn e se di pse bllokohem
Ul kokėn poshtė se s'dua tė lėndohem
Kur mė sheh me ata sytė e tua

Se si ma bėn zemra kur tė afrohem
Si ma bėn e se di pse bllokohem
Kthej kokėn se pse s'dua tė kuptohem
Vetėm unė e di sa tė dua

G-Bani - Strofa e dytė:
Unė zemėr dhe vetėm unė
E di se si e prita takimin
Shumė zemėr s`e din sa shumė
Mendimet qė tė qet nuk mė linin

Unė zemėr dhe vetėm unė
Kisha nė mėndje qė ta marr guximin
Shumė zemėr s`e din sa shumė
Me njė puthje ta mbaronja kėrcimin

Pastaj ti u duke nė bregun e detit
Se si mė rrahu zemra kur tė shikova
Veq njė dėshir tė tė kem ėndėrrova
Mendime dhe plane tė gjitha i harrova

Siq e vendosa ashtu dhe veprova
Ty tė tregova pėr ndjenjat e mia
Por mė pėrshpėrite sapo mbarova
Nuk don shumė fjalė o zemėr dashuria

Crazy Girl - Refreni:
Se si ma bėn zemra kur tė afrohem
Si ma bėn e se di pse bllokohem
Ul kokėn posht se s'dua tė lėndohem
Kur mė sheh me ata syt e tua

Se si ma bėn zemra kur tė afrohem
Si ma bėn e se di pse bllokohem
Kthej kokėn se pse s'dua tė kuptohem
Vetėm unė e di sa tė dua

>>> Send Te Dua Ft. Crazy Girl Ringtone to your Cell <<<